Webdesign, seo, rybařina

Články a komentáře

PPC reklama

vloženo 17.2.2010

PPC reklama je jednou z nejefektivnějších forem reklamy na internetu. Google, Yahoo, ale i Seznam.cz poskytují možnosti inzerentům, ale i poskytovatelům reklamních ploch (Seznam.cz zatím pouze v betaverzi). PPC reklama je výhodná možnost, jak dát vědět o sobě, o svých službách či výrobcích.

článek PPC reklama

Webové stránky zdarma

vloženo 25.1.2010

Na Internetu existuje pohříchu mnoho stránek, které slibují vytvoření internetových, neboli webových stránek zdarma. Jakkoliv se jeví tato nabídka


Výdělek na Internetu

vloženo 20.12.2009

Především záleží na tom, abyste měli chuť a odvahu něco dělat. Pro lenochy není ani Internet spásou. Je to prostředek


Hračky

vloženo 5.11.2009

Blíží se vánoce a tím i nadělování dárků. Je jasné, že největší radost chceme udělat těm nejmenším, respektive nejmladším, tedy dětem. A tak jsme všichni začali shánět hračky.


Zimní a letní pneumatiky

vloženo 4.11.2009

Opět začalo období, kdy se prodejci pneumatik předhánějí v reklamě, aby upoutali pozornost všech řidičů. Ano, opět přišla doba, kdy ti zodpovědnější řidiči přezují na zimní pneu. Na nákup pneumatik jsou nabízeny úžasné slevy ...


Mé rybářské začátky

vloženo 2.11.2009

První rybou, kterou jsem kdy chytil, byl okoun říční. Bylo mi tenkrát sedm let a s mým dědou jsme vyrazili na Labe. Bylo to v Čelákovicích, kde jsme tenkrát měli chatu. Já s úplně novým rybářským lístkem a s úplně novým laminátovým proutkem. Děda se svými pruty a se mnou "na krku".