Webdesign, seo, rybařina

Články a komentáře

Odvoz suti

Vloženo čtvrtek 26.8.2010

Klíčové slovo odvoz suti si i přes prázdniny udrželo svou hladinu hledanosti. To znamená, že ...

článek Odvoz suti

Výměna odkazů (část 2.)

Vloženo pátek 19.03.2010 16:31:42

Pokud si chcete vyměnit odkazy s weby některých našich klientů, uvádíme zde jejich seznam a příslušné ranky. U webů, kde je možná sitewide výměna odkazů je uvedeno ...

článek Výměna odkazů 2

PPC reklama (část 2.)

vloženo 7.3.2010

Zde bychom rádi navázali na předchozí článek o PPC reklamě ze dne 17.2.2010. Je toho totiž mnohem víc, co lze k tomuto tématu napsat. Přemýšleli jste někdy o tom, že barvy reklamy mohou mít výrazný vliv na její úspěšnost? A úspěšnost PPC reklamy se měří klikáním na ni. Jak tedy zabezpečit, aby lidé na PPC reklamu umístěnou na Vašeich stránkách klikali? Rozhodně je k tomu nebudeme vyzývat přímo. Vedlo by to jen k zablokování účtu.


Výměna odkazů

vloženo 26.2.2010

Výměna odkazů mezi jednotlivými doménami je celkem jistý způsob, jak zvýšit ranky stránek a tím zvýšit jejich návštěvnost. Jenže i v této oblasti existují "koumáci". A právě na ně bychom si měli dávat pozor. Jak takový "koumák" pracuje? Ze začátku se vše jeví jako normální výměna odkazů. V tom okamžiku se ale celá záležitost začne komplikovat. Poměrně brzy, že?


SEO optimalizace je nesmysl

vloženo 24.2.2010

Nedávno se na nás obrátila jedna firma. Její zástupce pro IT odmítl naši nabídku na celkové poradenství internetové prezentace jejich společnosti s tím, že všechno ví. Oni potřebují jen udělat SEO optimalizaci.


Recepty an kapra

vloženo 20.2.2010

V místech, kam velmi rád jezdím na ryby, žije jeden prastarý rybář. Už dávno pohřbil manželku, některé děti a obávám se, že i všechny iluze. Kapry ale chytat umí. Hlavně za ta léta ví, kam a kdy se na kapry vypravit. Ale to, co s chycenými kapry dělá, mne překvapilo. Nosí je do hodspody, kde mu za ně dají guláš.


Kapr

vloženo 18.2.2010

Kapr je jednou z velmi oblíbených ryb v českých vodách. V Anglii se domnívají, že kapr není ryba vhodná k jídlu a v Austrálii je kapr pokládán (asi celkem právem) za škůdce.

článek Kapr